کتاب مقدس آیه یاب
کاربران در این قسمت با سرعت بیشتر و به راحتی می‌توانند از طریق کلیک بر روی گزینه «فهرست کتاب مقدس»، کتاب و فصل مورد نظر خود را انتخاب و به متن مورد درخواست دسترسی پیدا کنند.
این بخش شامل ترجمه‌های مختلف، آیات همسو، اشتراک گذاری، تغییر اندازه کلمات، چاپ متن، شنیدن، و همچنین دسترسی به فصلهای قبلی و بعدی متن نیز امکان پذیر است.
در این بخش علاوه بر موارد موجود در کتاب مقدس، کاربران می‌توانند به راحتی از یک تا چندین آیه را انتخاب و قادر به حذف سر تیترها بوده و همچنین می‌توانند متن مورد نظر را بصورت آیات جداگانه مورد بررسی قرار دهند.
در این قسمت دسترسی به فصلهای قبلی و بعدی متن نیز مهیا شده است.
آیات همسو فصل قبل و بعد
در حدود چهل و پنج هزار آیه همسو با سایر آیات کتاب مقدس در سایت رازگاه و در قسمت کتاب مقدس و آیه یاب قرار داده شده است؛ ایجاد این بخش در حدود یک سال زمان برده است و قابل دسترسی به ترجمه‌های مختلف در این سایت است.
پس از کلیک بر روی نماد مربوطه، شماره‌های قرمز رنگی در متن مشاهده خواهد شد که پس از کلیک بر روی هر یک از این شماره‌ها، آیات همسو با همان متن قابل رؤیت خواهد بود و چنانچه بر روی هر یک از آیات همسو کلیک کنید می‌توانید همزمان همان فصل را نیز مشاهد کنید.
این گزینه در قسمت کتاب مقدس، آیه یاب، و تفسیر کاربردی عهد قدیم و عهد جدید قابل استفاده است. با کلیک بر روی بردار " < " و " > " به فصلهای قبلی و بعدی ارجاع خواهید شد.
قابل ذکر است که هیچ تغییری در گزینه‌های انتخابی شما داده نخواهد شد و صرفا فصل قبل و یا بعد به همان شکل قابل مشاهده خواهد بود.
کتاب مقدس صوتی چاپ متن همرسانی
پس از انتخاب فصل مورد نظر، با کلیک بر روی نماد بلندگو، می‌توان به فصل مربوطه گوش داد. لازم به ذکر است که کتاب مقدس صوتی بر اساس متن ترجمه قدیم بوده و قابلیت کم و زیاد کردن درجه صدا و نوار تغییر مکان متن نیز در نظر گرفته شده است. تقریبا در تمامی قسمتها از گزینه چاپ متن استفاده شده است. با کلیک بر روی نماد چاپ، نه تمامی صفحه سایت، بلکه صرفا متن مندرج مورد مشاهده چاپ خواهد شد. این گزینه در قسمت کتاب مقدس، آیه یاب و تفسیر کاربردی عهد قدیم و عهد جدید جای داده شده است تا کاربران بتوانند مطلب مورد نظر خود را از طریق شبکه‌های اجتماعی، فیس بوک، توییتر، گوگل پلاس و ایمیل، با دیگران به اشتراک بگذارند.
فیس بوک تماس با ما
فیس بوک رازگاه مکانی آزاد برای ارائه نقطه نظرات متفاوت می‌باشد و شما نیز می‌توانید نقطه نظرات خود را در زمینه مسائل گوناگون در فیس بوک رازگاه قرار دهید.
با کلیک بر روی نماد فیس بوک، بطور مستقیم وارد فیس بوک رازگاه می‌شوید.
بهبود کیفیت این سایت صرفا بر اساس نظرات و پیشنهادات شما استوار است. شما می‌توانید هر گونه نظر و پیشنهاد خود را برای رفع اشکالات و بهبود این برنامه برای ما ارسال کنید، دیدگاه شما سبب تشویق ما و کیفیت بهتر این سایت خواهد بود.
تماس با ما  

شرح کاربردی

شرح حال مختصری است درباره کارایی و موارد استفاده از سایت رازگاه که برای اطلاعات کاربران ضروری می‌باشد. این اطلاعات باعث استفاده کامل و راحتی بیشتر کاربران این سایت خواهد بود.


واژه یاب

در قسمت واژه یاب دو گزینه قرار داده شده است؛ در گزینه اول صرفا واژه و یا عبارت مورد نظر شما مورد جستجو قرار می‌گیرد و در گزینه دوم هر کلمه از عبارت شما بطور مجزا و با هم مورد جستجو قرار می‌گیرد.
چنانچه پس از جستجو بر روی تیتر هر یک از آیات کلیک کنید می‌توانید همزمان کل فصل مربوطه را نیز مشاهد کنید.


پروتکل امن انتقال متن

رازگاه برای حفظ امنیت اطلاعات کاربران این سایت از سیستم HTTPS استفاده می‌کند تا بدین ترتیب کاربران بتوانند در هنگام استفاده از سایت رازگاه از امنیت بیشتری برخوردار باشند.
امن کردن ارتباطات کاربران، شناسایی وبگاه‌های معتبر و مخفی کردن هویت کاربران از جمله استفاده‌های نوین این پروتکل است و در عمل، این ویژگی‌ها باعث می‌شود تا این پروتکل بتواند تا حد زیادی امنیت ارتباط کاربران را تامین نماید.

گوشی همراه

برای استفاده از این سایت در گوشی موبایل می‌توانید به تمامی مطالب کتاب مقدس در ترجمه‌های مختلف، و تفسیر کاربردی عهد قدیم و عهد جدید، دسترسی داشته باشید. ما در تلاش هستیم تا بتوانیم برنامه‌ای بهتر برای استفاده در گوشی همراه ارائه دهیم.
قابل ذکر است که این برنامه صرفا از طریق اینترنت قابل اجرا می‌باشد.