بزرگ متوسط کوچک

« نام مورد نظر خود را از فهرست آیینهای عهد جدید انتخاب کنید! »

با هم بیاموزیم

  این درسها از مجموعه مطالبی تدوین شده است که مناسب آموزش نو ایمانان می‌باشد. اکثر مطالب از کتاب "با هم بیاموزیم" اثر دیوید راشورس اسمیت اقتباس شده است.
این مجموعه برای افرادی که تازه با آیین مسیحیت آشنا شده‌اند، بسیار مناسب است. این مطالب می‌تواند به صورت فردی و هم به عنوان ابزاری جهت مطالعه گروهی کتاب مقدس مورد استفاده قرار گیرد. این مجموعه به شما کمک می کند تا اولین قدم‌ها را برای پیروی از مسیح و رشد ایمانی خود بردارید.
این آموزه‌ها به گونه‌ای طراحی شده که به تازه ایمانداران این فرصت را می‌دهد تا یک پایه محکم برای ایجاد رابطه با مسیح بدست آورده و از ایمانی پایدار برخوردار شوند. این آموزه‌ها به روشنی توضیح خواهد داد که مسیح کیست، نجات به چه معناست، و چگونه می‌توان زندگی مسیحی موثر داشت.

امکانات

 با کلیک بر روی هر یک از منابع کتاب مقدس، شما به کل فصل مربوط به آن در کتاب مقدس، و همراه با ترجمه‌های مختلف دسترسی پیدا می‌کنید. همچنین شما می توانید هر قسمت از این آموزه را بطور جداگانه و بصورت PDF دانلود کنید.

درباره نویسنده

  دیوید راشورس اسمیت ابتدا در رشته دستور زبان تحصیل و پس از آن، تحصیلات خود را در رشته مهندسی و طراحی اتوبوس به طور کامل به پایان رسانده و در یک شرکت بزرگ طراحی اتوبوس مشغول به کار شد. در طی آن سالها ، او مسئول برخی از نوآوری‌ها بود. در اوایل کار خود، و هنگامی که آینده درخشانی در انتظار او بود، بخاطر فرا خوانده شدن از طرف خداوند، حرفه خود را ترک و در راستای خدمت به خداوند، شروع به نویسندگی کرد. این برای کسی که در مباحث علمی و عملی صاحب مقام بود اما در دستور زبان انگلیسی از تبحر لازم برخوردار نبود، کاملاً تعجب آور بود.
او به کسب آموزش الهیات پرداخته و پس از تحصیل در الهیات، خدمت خود را با نوشتن و انتشار و فروش کتاب آغاز کرد که بیش از پنجاه سال ادامه داشت. او در این مدت تمامی مشکلات را با شادی پشت سر گذاشت. اولین کتاب دیوید در سال ۱۹۵۳ منتشر شد و هنوز هم در سراسر جهان در دست انتشار است. در طول جنگ جهانی دوم، دیوید در نوجوانی به مهاجران و پناهندگان کمک می‌کرد. و از آن زمان به بعد نیز همواره با تعداد زیادی از پناهجویان از کشورهای مختلف ارتباط داشته است.
او به عنوان کشیش، یک رهبر، یک سخنران سمینارها، یک بشارت دهنده ، یک متکلم عملی، یک مدرس، یک مشاور، و یک نویسنده، بیش از نیم قرن نقش داشته است. دیوید همچنین در کارهای گسترده ادبیات مسیحی چه در داخل و چه در خارج از کشور از نقش فعالی برخوردار بود.
کتابهای تعلیمی وی هنوز در اکثر کشورها توزیع می‌شود که نتایج حیرت انگیزی دارد. تعداد بسیار زیادی از مردم ایمان آورده‌اند و تعداد زیادی کلیسا تأسیس و احیا شده‌اند. امید است که این مطالب نیز در راستای تلاش نویسنده، سبب تعلیم و احیای روحانی افراد بسیاری گردد.
دیوید راشورس اسمیت در در ۸ نوامبر ۲۰۱۱ و در سن ۸۴ سالگی با آرامش به آسمان پیوست.