همراه با ترجمه قدیم:

« لطفا عنوان و فصل مورد نظر خود را انتخاب کنید! »

تفسیر کاربردی عهد جدید

  این کتاب بصورتی بسیار ساده و قابل فهم، مطالب عهد جدید را به شکلی عملی تفسیر و تشریح می‌کند.
با تشکر از کشیش فریبرز خندانی که اجازه استفاده از این کتاب را به این سایت دادند و با تشکر از خواهر نگین از کانون مسیحیان جنوب ایران که ما را در این صفحه یاری کردند. هر گونه تکثیر از این کتاب نیاز به اجازه نویسنده یا ناشر کتاب دارد.
شما در این قسمت می‌توانید عنوان کتاب و فصل مورد نظر خود را انتخاب کنید. چنانچه برای بررسی بیشتر مایل هستید که تفسیر آیات همراه با اصل آیات باشد، می‌توانید با کلیک بر روی نماد کتاب مقدس در بالای صفحه به ترجمه‌های مختلف کتاب مقدس در همان فصل نیز دسترسی داشته باشید.

تفسیر کاربردی عهد قدیم

 کتاب تفسیر کاربردی عهد قدیم توسط داود کاظمیان ترجمه گردیده و تمامی حقوق قانونی این اثر متعلق به سازمان David C. Cook است. چنانچه مایل به تکثیر این اثر هستید لطفا با سازمان David C. Cook یا رازگاه تماس بگیرید. هر گونه تکثیر و کپی از این کتاب و مطالب این صفحه نیاز به کسب اجازه از ناشر کتاب دارد.

Copyright © 2007 Thomas Hale (Commentary and three General Articles: The Period Between the Testaments; Why Study the Old Testament?; and The Story of the Bible); Copyright © 2007 Stephen Thorson (All other General Articles)
David C Cook, 4050 Lee Vance View, Colorado Springs, CO 80918 U.S.A.

تفسیر کتاب مقدس برای ایمانداران

  این کتاب تفسیری توسط ویلیام مک دونالد و به منظور درک مفاهیمِ موجود در کتاب مقدس به رشته تحریر در آمده است. در شیوه نگارش این کتاب سعی بر آن بوده که از اصول صحیح فن تفسیر بهره جسته و ضمن وفاداری به اصول تفسیر، همچنان متنی ساده و روان را ارائه نماید. بنابراین، کتاب حاضر انتخاب شایسته‌ای برای مطالعات انفرادی و گروهی کتاب مقدس خواهد بود.

« این کتاب با کسب اجازه از ناشر بر وبگاه رازگاه قرار گرفته است. »

تفسیر گفتاری

قابل ذکر است که عهد جدید این تفسیر بصورت گفتار نیز قابل شنیدن است؛ شما می‌توانید با کلیک بر روی نماد بلندگو، به تفسیر مورد نظر گوش دهید.

Believer’s Bible Commentary
by
William MacDonald
© 1995 by William MacDonald., Believer’s Bible Commentary, Thomas Nelson Publishers, Nashville, TN, pp. 2383.
— All Rights Reserved —

/ Used with Permission /