رازگـاه

رازگاه یک پایگاه اطلاعاتی از کتاب مقدس است که برای استفاده تمامی کاربران فارسی زبان در سراسر دنیا طراحی و تدوین شده است. مطالب رازگاه سالها زمان برده است و از اینرو طیف گسترده‌ای از منابع مفید کتاب مقدسی را در درون خود جای داده است تا بتواند یک روش مطمئن و قابل دسترس برای فارسی زبانان جهت آشنایی بیشتر با مطالب کتاب مقدس باشد.
از اینرو رازگاه یک منبع مفید برای تمام افراد در هر مقطع از آگاهی است که می‌خواهند از مطالب موجود در کتاب مقدس بیشتر آگاه شوند. با تشکر از تمام کسانی که در این راستا با رازگاه همکاری کردند.

وعده روزانه

بازتاب:

وبلاگ رازگاه

Blog

وبلاگ رازگاه یک رسانه اجتماعی جهت ایمانداران و سایر افرادی است که مایل به تبادل نظر در موارد متفاوت هستند. این وبلاگ، کاربران را قادر می‌سازد تا دیدگاه، نظرات و علائق خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. شما می‌توانید مطالب خود را اعم از شعر، داستانهای کوتاه، خاطرات، مقاله، دیدگاه‌ها، نظرات، راهبردهای کاربردی، و یا سایر موارد مورد نظرتان را برای ما ارسال کنید تا در معرض دید سایر کاربران قرار گیرد.

موبایل و تابلت

Blog

سایت رازگاه کاملا دارای قابلیت استفاده در گوشی‌های موبایل و تابلت می‌باشد، اما چنانچه مایل به استفاده از این سایت به شکلی دیگر در گوشی موبایل و یا تابلت خود هستید، می‌توانید به آسانی به تمامی مطالب کتاب مقدس در ترجمه‌های مختلف، تفسیر کاربردی، و تفسیر مک دونالد به انضمام لغت یاب و دایره المعارف کتاب مقدس، دسترسی داشته باشید.

Farsi Bible Search

Blog

The Razgah is an online tool for reading and researching scripture. It is a Persian Bible Search to allow people to find and compare passages in bible by keywords, phrases, or bible reference. The Razgah is an exhaustive biblical encyclopedia that explains in detail every significant word in the Bible, and also includes historical information from the other resources.